Firmai S.Y.B. Lithuania suteikta SAP Partner Center of Expertise sertifikacija

2014.04.30 dieną firmai S.Y.B. Lithuania suteikta SAP Partner Center of Expertise (PCoE) sertifikacija. Šis įvertinimas garantuoja, kad firmos paslaugų ir priežiūros padalinys aptarnauja savo klientus pagal SAP galiojančius techninius ir organizacinius standartus. Tokia pati sertifikacija taip pat galioja kitose S.Y.B. kompanijose Suomijoje, Estijoje ir Latvijoje. 

Norėdamas gauti PCoE sertifikaciją, partneris privalo pereiti audito procesą. Audito metu partneris įrodo, kad jo paslaugų ir palaikymo organizacija atitinka aukštus standartus, kuriuos SAP nustatė priežiūros personalui, procesams, gairėms ir infrastruktūrai. Pasirinkdamas PCoE sertifikuotą SAP partnerį, klientas gali būti užtikrintas, kad partneris turi tinkamas žinias ir patirtį, būtinas užtikrinti, kad kliento sistemos veiks efektyviai.

S.Y.B. Lithuania kartu su jos seserinėmis firmomis turi daugiau nei 20 metų patirtį dirbant su SAP Sybase duomenų bazių produktais, kurie drauge su HANA priklauso platformai „SAP Real-Time Data Platform“. Naujoji PCoE sertifikacija garantuoja, kad firmų S.Y.B. aptarnavimo paslaugos SAP Database & Technology srityje atitinka SAP standartus. 

Norėdami gauti papildomos informacijos prašome kreiptis į mus.