KONSULTAVIMAS

„S.Y.B. Lithuania“ teikia konsultacinę pagalbą, skirtą išplėsti jos siūlomų sprendimų panaudojimo verslo tikslais galimybes. Mūsų ilgametė patirtis leidžia jums kuo veiksmingiau pasinaudoti pažangiausiomis technologijomis vystant ir plečiant savo verslą.

Konsultavimas

„S.Y.B.“ konsultavimo paslaugos mūsų klientams padeda gauti geriausius įmanomus rezultatus iš jų investicijų į „SAP Sybase“ technologijas. Būdami lyderiai informacijos valdymo srityje, mes siūlome pasaulyje pripažintų specialistų konsultavimo paslaugas, kurios skirtos greitai sukurti IT aplinką ir veikti daug veiksmingiau nepriklausomai nuo to, kur vykdote savo verslą – biure ar jo už ribų.

Konsultavimas su produktais susijusiais klausimais

Mūsų paslaugos prasideda nuo specifinio produkto konsultavimo sutarčių, kurios padeda įdiegti ir sukonfigūruoti „SAP Sybase“ produktus ir, prireikus, gali numatyti nuolatinio administravimo paslaugą. Mūsų konsultantai kuria architektūrą, atlieka aukšto patikimumo sistemų įvertinimus,  aptinka ir šalina nesklandumus, sureguliuoja našumo parametrus ir yra įsipareigoję užtikrinti, kad jūsų „SAP Sybase“ pagrindu sukurtiems sprendimams būtų užtikrintos geriausios įmanomos eksploatacinės savybės. Be to, mes siūlome sistemų perkėlimo (migravimo) ir naujinimo paslaugas.

 

Running sport media | Nike Air Max